Tayland’da Yapılabilecek En İyi Şeyler

Scuba Diving

Deniz tarağı ve berrak suları ile Tayland, Scuba dalışını öğrenmek için dünyanın en iyi yerlerinden biridir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kaliteli (ve ucuz!) Dalış okulu var. Sertifikalı bir dalgıçsanız, ömür boyu sürecek bir deneyim için liveaboard dalış gezisi yapmayı düşünün!

 

 

Tayland Aşçılık Sınıfı

Tayland mutfağı genellikle dünyanın en iyilerinden biri olarak karşılanmaktadır (ve biz aynı fikirde olamayız!). En sevdiğiniz Tayland yemeklerinin uygulamalı yemek pişirme dersinde nasıl yapıldığını öğrenin! Ülkenin dört bir yanındaki yemek pişirme kurslarını kolayca bulabilirsiniz, ancak Chiang Mai, Tayland’ın en çok (ve en iyi!) Aşçılık okuluna ev sahipliği yapmaktadır.

 

Fil Barınağı 

Bu nazik yaratıklarla zaman geçirmek, Tayland’ı ziyaret ettiklerinde çoğu gezginlerin listelerinde yer almaktadır.

Tay masajı

 
Uzun bir uçuştan sonra veya sadece bir gün keşfederken bile, bir Tayland masajına dalmaktan daha iyi bir şey hissetmeyeceksiniz. En iyi kısmı, bir servet harcamadan kendizi şımartılabilirsiniz ! Fiyatlar ülke genelinde değişmekle birlikte, bulunduğunuz yere bağlı olarak 6 – 15 $ arasında bir ödeme bekliyorlar.

İçeriden İpucu: Tayland masajları oldukça yoğundur ve çok sayıda germe ve çatlama vardır. Onları sevdik, ama eğer hassassan, baş, boyun ve omuz masajını tercih edebilirsin.

 
Pattaya
pattaya

Her şey keşfetme isteğimin artık kontrolden çıkması ile başlamıştı. Yeni insanlar , yerler ve gördüğümüz her yeni şey yorucu yolculuklara değerdi .

Diğer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.