Tayland’a ucuz uçak bileti

Merhaba Sevgili Okuyucular

Bu satırları okuyorsanız o zaman sizlerde Tayland’a gitmeyi düşünüyorsunuz ilk olarak bir tavsiye olarak tabi ki bu her insanda değişir ama turlardan ve pahalı biletlerden uzak durun.

Tayland’a gitmek istiyorsanız macera ,eğlence amaçlı olmalı. aynı zamanda yeni yerler keşfetmek, görmek ve güzel zaman geçirmek .

Örnek eğer maddi olarak ekstra bir paranız yok ise ki ben her zaman uçağa verilen fazla paraya acırım. Aktarmalı uçuşları ve erken rezervasyonu kaçırmayın.

Örnek veriyorum Mart ayında tayland’a gideceğim zaman Ağustos sonu ve Eylül başı gibi Etihad , Katar Hava Yolları , Royal jordanian gibi hava yolları ile 2 saatlik hava yolu aktarmalı olarak 1000 tl civarı gidiş dönüş bilet alabilirsiniz. Evet 2016 Mart ayının biletlerini Eylül ayında alırsanız.

Örnek vermek gerekirse ülkemizden direk uçuş yapan ki kaliteli olduğundan bahsetmiyorum burada amaç zaten tatilde kaliteyi yaşamak aşağı yukarı 2/3 saat yolda fazla durmak için iki katı para vermek istemiyorsanız bu şekilde davranın .

Şöyle düşünün eğer iki arkadaş gidiyorsanız direk uçuşlardan ziyade aktarmalı ki bu aktarma süreleri 3 saati aşmayan bir sürü alternatif seçerseniz toplam kazancınız adam başı 1200 tl olacaktır. Bu para ile kalacağınız yeri rahatlıkla karşılarşınız.

 

Esenlikle Kalın..

Pattaya
pattaya

Her şey keşfetme isteğimin artık kontrolden çıkması ile başlamıştı. Yeni insanlar , yerler ve gördüğümüz her yeni şey yorucu yolculuklara değerdi .

Discussion about this post

  1. Pattaya Pattaya dedi ki:

    qq

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Latest Stories

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.